חשיבותה של מצגת עסקית לגיוס כסף ממשקיעים

דצמבר 9, 2019

חשיבותה של מצגת עסקית לגיוס כסף ממשקיעים

אם אתם מנהלים של עסק או בעלי עסק פרטי חשוב כי תבנו לעצמכם מצגת עסקית שתלווה אותכם לאורך כל הדרך.

מצגת עסקית יכולה להכיל מידע רב וחשוב על העסק שלכם בדרך שתשווק אתכם בצורה הטובה והיעילה ביותר ותסייע לכם להציג את עצמכם באופן חיובי.

על כן חשוב מאוד כי מצגת כזו תהיה מקצועית מאוד ומושקעת ותיבנה על ידי אנשי מקצוע שמבינים בתחום – העיצוב צריך להיות נקי וזורם, התוכן צריך להיות קליט, לא עמוס ושיווקי.

לכן אם אין ביכולתכם לעשות זאת בעצמכם, רצוי כי תעזרו באיש מקצוע מהתחום.

מצגת עסקית – כלי שיווקי מנצח

מצגת שבנויה עם הרבה חשיבה והבנה מיהו אותו קהל היעד שיצפה בה יכולה לסייע המון לבעלי עסקים. זהו השלב הראשוני והמהותי ביותר בתהליך של עיצוב מצגת עסקית.

אם אתם רוצים לגייס כסף ממשקיעים פוטנציאליים אתם חייבים להיות רציניים ומכוונני מטרה. עיצוב מצגת עסקית במקרה הזה יכול לעזור לכם להשיג את המטרה.

סביר להניח כי משקיעים שיראו כי אתם לא רציניים ולא ממש יודעים בשביל מה אתם צריכים מהם את הכסף – ימשיכו הלאה בחיפוש שלהם וישקיעו בחברה אחרת.

התייחסו למצגת עסקית ככלי שיווקי שיכול לעשות את ההבדל שלכם בין עסק מצליח לעסק כושל. אם פעם אחר פעם אתם לא מצליחים לגייס משקיע כנראה שהבעיה היא אצלכם.

עיצוב מצגות עסקיות לעסקים זה הדבר הבא בתחום שיווק החברה שלכם ואם אתם עדיין לא שם – הגיע הזמן להתקדם קדימה.

מצגת עסקית – גם עבור עובדי החברה

מצגת עסקית מעוצבת חשובה כאמור למשקיעים פוטנציאלים על מנת להגדיל את רווחי החברה והתפוקה שלה. אבל כדי שחברה תתפקד על הצד הטוב ביותר שלה היא זקוקה גם לעובדים טובים ומסורים.

לכן השקיעו גם בעובדים שלכם ובנו במיוחד עבורם מצגת עסקית שתחדד גם להם מה העסק שלכם רוצה וצריך. עובדי החברה הם השגרירים הטובים ביותר שלכם.

אם תרכשו את אמונם והם ירגישו מחויבים אליכם – הם יפיצו את בשורת העסק שלכם לכל עבר. ואתם הרווחתם לעצמכם שיווק חינמי ואיכותי מפה לאוזן.

>>4 חברות ישראליות שעשו את הבלתי יאמן

השקעה חד פעמית במוצר שעובד

עיצוב מצגת עסקית איכותית עשוי לעלות 1,000-3,000 ש"ח. אם אתה בעל עסק אתה בטח מבין ויודע כי השקעות במצגת מסוג זה היא השקעה לטווח הארוך שיכולה ללוות אותך עכשיו גם שנים קדימה (אלא אם תשנה את האני מאמין של העסק שלך ואז תצטרך להכין מצגת חדשה ומותאמת).

לכן כדאי וראוי להשקיע את הכסף בשירות של עיצוב מצגת עסקית ולהבין כי מדובר כאן על קו שיווקי חכם וארוך טווח שישמש אתכם שנים רבות.

רצוי כמובן להיות עם היד על הדופק ולראות כי המצגת העסקית שלכם מתאימה עדין לקו המחשבה של החברה כל מספר שנים, ולעשות את ההתאמות הרצויות.

אם תעבדו עם המצגת באופן תדיר אתם כבר תדעו בעצמכם איפה יש לעשות שינויים קלים על מנת להתאימה למצב חדש. עיצוב מצגות עסקיות מגיע במקרים מסוימים לדרגה של אומנות ממש!

מה הוא השלב החשוב שמגיע אחרי פיתוח מוצר או רעיון
אחד השלבים הכי פחות מדוברים בתהליך פיתוח מוצר הינו התהליך...
הקשר בין ירידה במשקל לחוסר שמחת חיים
יש לא מעט אנשים שמנים שהם שמחים ומאושרים, וגם אנשים...
גיוס המונים – כך תתכוננו לגייס כסף לפרויקט הבא שלכם
יש לכם פרויקט חדש? בין אם מדובר באלבום מוסיקלי, ספר...